Zywnosc ekologiczna (6)

Żywność ekologiczna

9.00 avg. rating (80% score) - 1 vote

Zywnosc ekologiczna (6)Dwudziesty pierwszy wiek to nie tylko różnorodność wyboru (często narzucanego nam przez media i reklamy), ale też pułapka dla niezdecydowanych. Każde źródło przemawia za innym sposobem odżywiania i pojawiają się coraz to nowe składniki mające uchronić nas przed chorobami cywilizacyjnymi. W pogoni za dobrym samopoczuciem i idealnym wyglądem łatwo można się zagubić. Czym jest więc zrównoważony tryb życia?
To rozsądne balansowanie na granicy wszystkich idei. Dbanie, by żywność ekologiczna nie przekroczyła niezbędnych priorytetów w naszym życiu. Zainteresowanie zdrowym odżywianiem jest dobrym przykładem dbania o siebie, pilnujmy jednak, by nie przerodziło się w fanatyzm. Czasami odpuszczenie sobie sztywno narzuconych reguł ma zaskakująco pozytywny skutek. Pozwala nam się rozluźnić i zwyczajnie odpocząć.
Każdy, nawet najmniejszy krok może być rozpoczęciem i wstępem do cudownej przygody. Jazda na rowerze jako wspaniały czas spędzony w gronie najbliższych to chyba najlepsze co możemy dla siebie samych zrobić.

Pozostałe artykuły związane tematycznie z gotowaniem:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy witryna powinna być częściej aktualizowana?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailpawel32[malpa]wp.pl
Tel(028) 371 97 29
MiastoZielona Góra

Kategorie:

Komentarze: