Zdrowa zywnosc (5)

Zdrowa żywność

8.00 avg. rating (75% score) - 1 vote

Zdrowa zywnosc (5)Wielu świeżo upieczonych rodziców zastanawia się w jaki sposób zacząć rozszerzanie diety malucha, kiedy to zrobić, a przede wszystkim, co można mu podać.
Każde dziecko rozwija się indywidualne, dlatego nie ma jakiejś sztywnej granicy, kiedy koniecznie trzeba wprowadzić inne produkty niż mleko. Nie ma również uniwersalnej metody na to, aby nauczyć nasze dziecko normalnie jeść. Każdy rodzic, znając upodobania swojego brzdąca, jego temperament i możliwości musi znaleźć własny sposób, aby zachęcić go do próbowania nowych smaków i pokarmów o różnej konsystencji.
Jedno jest pewne, na talerzu każdego dziecka powinna znaleźć się zdrowa żywność. Jadłospis malucha powinien być urozmaicony i bogaty w warzywa i owoce. Nie podawajmy dzieciom żywności mocno przetworzonej, pełnej sztucznych barwników i konserwantów. Obecnie na rynku jest wiele sklepów oferujących produkty pochodzące z rolnictwa ekologicznego, które posiadają stosowne certyfikaty, zapewniające o spełnieniu norm określonych w przepisach.

Pozostałe artykuły związane tematycznie z gotowaniem:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy witryna powinna być częściej aktualizowana?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailpawel32[malpa]wp.pl
Tel(028) 371 97 29
MiastoZielona Góra

Kategorie:

Komentarze: