Nasiona feminizowane (8)

Nasiona feminizowane

10.00 avg. rating (85% score) - 1 vote

Nasiona feminizowane (8)W ostatnim dziesięcioleciu zaobserwowano, że nasiona feminizowane stopniowo i powoli zwiększają swój udział na rynku konopi. Są tworzone głównie dla hodowców. To świetne narzędzie do produkowania konopi w najskuteczniejszy i najefektywniejszy sposób.
Nasiona feminizowane są hodowane w taki sposób, by nie zawierały chromosomów męskich. Po ich wysadzeniu każda wyhodowana roślina będzie kwitła jako żeńska, a to z kolei da nam pewność, że będziemy mogli zebrać plon w postaci pożądanych przez większość hodowców pąków żywicznych. Nie potrzebują wielkiej przestrzeni do wyrośnięcia, dlatego można uznać je za efektywne i produktywne. Opieka nad rośliną nie jest trudna i nie wymaga zbyt wiele czasu. Posiadają materiał genetyczny normalnej rośliny, a więc są tak samo dobre, jak niemodyfikowane genetycznie egzemplarze.
Nasiona feminizowane są polecane dla niedoświadczonych hodowców, których celem jest wyhodowanie żeńskich roślin. Prawdopodobieństwo uzyskania rośliny żeńskiej z tych nasion wynosi ponad 99%.

Pozostałe artykuły związane tematycznie z gotowaniem:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy witryna powinna być częściej aktualizowana?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailpawel32[malpa]wp.pl
Tel(028) 371 97 29
MiastoZielona Góra

Kategorie:

Komentarze: