krowki-reklamowe-3

Krówki reklamowe

9.00 avg. rating (80% score) - 1 vote

krowki-reklamowe-3W zbliżającym się okresie świąt Bożego Narodzenia chętnie obdarzamy się upominkami. Są one miłym gestem, wyrażającym pamięć o obdarowanym. O tej tradycji powinny pamiętać również przedsiębiorstwa. Aby zbudować pozytywny wizerunek firmy, warto zastanowić się nad prezentami świątecznymi dla kontrahentów.

Tradycyjnie, możemy wysłać świąteczne kartki z życzeniami dla naszych klientów. To dobrze odbierany, elegancki gest. Dobrym pomysłem jest także zamówienie prezentów lub gadżetów związanych z branżą, w której działa firma, a najlepiej zaopatrzone w jej logo. Tym sposobem podarowany prezent staje się także reklamą. Możemy zaopatrzyć się w kalendarze noworoczne, które świetnie sprawdzą się w tym okresie.

Równie dobrym pomysłem są słodycze – cukierki, czekoladki lub inne, opatrzone logo firmy. Każdy ucieszy się otrzymując krówki reklamowe, które zapakowane w świąteczną torebkę, będą wyjątkowo miło się kojarzyć. Możemy wykorzystać je również później, dodając niewielkie opakowanie do zamówionego towaru, bądź częstując gości w trakcie spotkań biznesowych.

Pozostałe artykuły związane tematycznie z gotowaniem:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy witryna powinna być częściej aktualizowana?

View Results

Loading ... Loading ...

Kontakt:

Emailpawel32[malpa]wp.pl
Tel(028) 371 97 29
MiastoZielona Góra

Kategorie:

Komentarze: